Przeprowadzki Międzynarodowe Europa

przeprowadzki międzynarodowe europa

Besto  »  Przeprowadzki Międzynarodowe Europa

Przeprowadzka międzynarodowa wymaga doskonałego przygotowania i organizacji, aby przebiegła w sposób sprawny i bezinwazyjny. Podczas przeprowadzek zagranicznych należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu mienia, aby w trakcie transportu lądowego, wodnego i powietrznego przedmioty nie były narażone na zniszczenia mechaniczne. Istotną kwestią, o którą w szczególności trzeba zadbać przed przeprowadzką międzynarodową z Warszawy, jest skompletowanie niezbędnych dokumentów i dopełnienie wielu formalności.

Przeprowadzki zagraniczne wiążą się z koniecznością wymeldowania z wcześniejszego miejsca pobytu i podania w urzędzie lokalizacji nowego mieszkania. W takim przypadku, jeśli na dokumentach takich jak dowód osobisty, paszport oraz prawo jazdy widnieje adres zamieszkania, konieczne będzie wprowadzenie korekty. Planując przeprowadzkę międzynarodową, warto mieć także na uwadze, iż o zmianie meldunku powinno się powiadomić banki czy firmę ubezpieczeniową. Lista dokumentów jest długa, a kompletowanie ich często spędza sen z powiek wielu osób.

Przeprowadzki na terenie Europy wykonujemy przy użyciu transportu drogowego.

Posiadamy własne ciężarówki – ale również współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi zapewniając sprawny przewóz.

Standardowa przeprowadzka obejmuje pełny serwis door-to-door tzn. spakowanie rzeczy w kartony, zabezpieczenie mienia i rozładunek, a w razie potrzeby montaż/demontaż mebli i rozpakowanie z kartonów. Ale oczywiście część pracy mogą Państwo wykonać we własnym zakresie.

Firma nasza posiada nowoczesny tabor samochodowy przystosowany do przewozu mienia przesiedlenia. współpracujemy również z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi.

Możemy zaproponować Państwu transport indywidualny i łączony.

Przewóz indywidualnym środkiem transportu polecamy klientom, którzy pragną zabrać ze sobą większość wyposażenia mieszkania lub domu. W tym przypadku dopasujemy wielkość pojazdu do ilości przewożonego mienia.

Tańszym rozwiązaniem dla klientów planujących niewielkie przeprowadzki są przewozy łączone (na jednym środku transportu przewozimy dwie lub więcej przesyłek).

Przeprowadzka do krajów Unii Europejskiej z Warszawy

Obsługujemy pracowników instytucji europejskich jak Komisja Europejska, Parlament Europejski i wielu agencji unijnych, pracowników koncernów europejskich i osoby prywatne.

przeprowadzki anglia
Anglia
przeprowadzki belgia
Belgia
przeprowadzki szwajcaria
Szwajcaria
Węgry
Finlandia
Hiszpania
Walia
Holandia
przeprowadzki austria
Austria
Szwecja
Francja
Portugalia
Szkocja
Luksemburg
Czechy
Dania
Włochy
Irlandia
Niemcy
Słowacja
Norwegia
Rumunia

Przeprowadzki międzynarodowe – Warszawa

Kiedy zależy Państwu na bezstresowej przeprowadzce zagranicznej, warto skorzystać z pomocy specjalistów Besto. Dlaczego właśnie my? Posiadamy wieloletnie doświadczenie, planując przeprowadzki na terenie Warszawy, międzymiastowe i zagraniczne od ponad 30 lat. Realizowaliśmy największe przeprowadzki biurowe i indywidualne, jednocześnie poszerzając swoje kompetencje. Organizujemy przeprowadzki z Warszawy do krajów Unii Europejskiej od 2004 roku.

Oferujemy Państwu kompleksowe przeprowadzki zagraniczne, dlatego dbamy o wiele aspektów. Pomagamy kontrahentom dopełniać formalności i kompletować dokumenty potrzebne podczas przeprowadzki z Warszawy poza granice Polski. Pakujemy mienie, używając do tego różnych materiałów chroniących przedmioty przed uszkodzeniem. Możemy zaproponować Państwu transport drogowy indywidualny lub łączony własną flotą pojazdów. Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami transportowymi, dlatego przeprowadzka międzynarodowa z Warszawy jest niezwykle szybka.

Transport międzynarodowy mebli

Transport międzynarodowy mebli oraz innego wyposażenia zapewniamy w dwóch modelach. Pierwszym, przeznaczonym dla klientów zabierających ze sobą znaczną ilość rzeczy, jest przewóz indywidualny. Wówczas całą przestrzeń ładunkową samochodu zapełniamy państwa przedmiotami, dowożąc je pod wskazany adres.

Drugim rozwiązaniem jest transport łączony. W tym przypadku w jednym samochodzie umieszczamy jedną lub kilka przesyłek, które w kolejności trafiają do odbiorców. Jest to propozycja tańsza od przewozu indywidualnego, jednak ograniczona pod względem ilości rzeczy, jakie mają zostać przetransportowane.

Kompleksowe przeprowadzki międzynarodową z Warszawy

Oferując przeprowadzki międzynarodowe w Warszawie oraz na terenie całego kraju zapewniamy klientom pełne zabezpieczenie logistyczne. Nasi pracownicy zajmą się zarówno spakowaniem przedmiotów, ich zabezpieczeniem, jak i przeniesieniem do samochodu. W miejscu docelowym pomagamy w sprawnym rozładunku wszystkich rzeczy, wnosząc je do budynku.

Wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo przewożonego mienia, dlatego też służymy radą w zakresie prawidłowej ochrony transportowanych przedmiotów. Z należytą starannością podchodzimy także do właściwego rozmieszczenia państwa rzeczy w przestrzeni ładunkowej samochodu tak, aby żadne przedmioty nie uległy uszkodzeniu, nawet podczas pokonywania dalekich tras.

Przeprowadzki zagraniczne dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy szukają profesjonalnej i kompetentnej firmy. Zorganizujemy przeprowadzkę zagraniczną do Anglii, Walii, Szkocji, Irlandii, Belgii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Francji, Włoch, Rumunii, Hiszpanii i Portugalii. Chętnie omówimy szczegóły przeprowadzki międzynarodowej z Warszawy i poznamy Państwa preferencje.