Self Storage Warszawa

Oferta skierowana do firm i osób prywatnych potrzebujących zmagazynować większe ilości rzeczy. Wynajem magazynów w kontenerach morskich. Kontenery są w pełni szczelne i suche.

besto self storage

Besto  »  Self Storage Warszawa

Kontenery znajdują się przy magazynie BESTO na ul. Kłobuckiej 11. Idealne miejsce dla firm i osób prywatnych z Mokotowa, Ursynowa, Ochoty.

SPECYFIKACJA

Pojemność 34 m3
Rabaty przy dłuższym wynajmie.
Długość 600 cm
Dostęp całodobowy. Klienci zamykają swój kontener własną kłódką.
Szerokość 240 cm
Teren chroniony i monitorowany
Wysokość 240 cm

Brakuje ci miejsca do przechowania przedmiotów? Zapraszamy do skorzystania z usługi self storage w Warszawie, jaką oferujemy naszym klientom. Rozwiązanie to umożliwia składowanie różnorodnych elementów wyposażenia w specjalnie do tego celu przygotowanych kontenerach o pojemności aż 34 metrów sześciennych. Dzięki temu zyskujesz nie tylko dodatkową przestrzeń magazynową, ale także bezpieczeństwo majątku, jaki chcesz u nas przetrzymać.

Magazyn self storage oferowany przez Besto zlokalizowany jest przy ulicy Kłubuckiej 11. Lokalizacja nie jest przypadkowa – zapewnia bowiem doskonały dojazd osobom mieszkającym lub prowadzącym firmy na Mokotowie, Ochocie oraz Ursynowie. Oferta wynajmu powierzchni do przechowywania jest elastyczna – kontener możesz zarezerwować na dowolny czas, a przy długotrwałym najmie uzyskasz atrakcyjne rabaty cenowe.

Kontenery magazynowe Warszawa Ursynów

Czym charakteryzują się nasze kontenery magazynowe w Warszawie? Jak wspomnieliśmy, to obiekty o dużej pojemności. Każdy z nich mierzy 600 cm długości, 240 cm szerokości oraz 240 cm wysokości. Wymiary pozwalają na składowanie w indywidualnym magazynie także mebli czy innych wysokich elementów wyposażenia. Ogromnym atutem, który doceniają nasi klienci, jest bezpieczeństwo ich mienia.

Magazyn self storage w Warszawie przy ulicy Kłobuckiej położony jest na terenie monitorowanym i chronionym przez całą dobę. Nieograniczony dostęp do kontenera zapewnia indywidualny klucz. Możesz korzystać z magazynu 24 godziny na dobę, zamykając go własną kłódką. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób indywidualnych, ale także dla klientów biznesowych, którzy poszukują dodatkowej przestrzeni do składowania.

Self storage Warszawa cennik

Jaki usługa self storage w Warszawie ma cennik? Opłaty za wynajem kontenera uiszczane są w cyklach miesięcznych. Jeśli planujesz skorzystać z magazynu przez dłuższy czas, wówczas zaoferujemy ci atrakcyjne rabaty. Szczegółowy cennik wynajmu oraz jego warunki otrzymasz od naszego przedstawiciela. Wystarczy skontaktować się z biurem Besto, aby uzgodnić zakres współpracy oraz czas trwania umowy.

Zachęcamy do osobistej wizyty, dzięki której poznasz wszystkie atuty, jakie posiada nasz magazyn self storage w Warszawie. Masz możliwość wyboru kontenera, a jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni do składowania – zarezerwuj kilka sąsiadujących ze sobą magazynów. Dzięki temu uporządkujesz zarówno swój dom, mieszkanie, jak i wyposażenie, które przechowywane jest w twojej firmie.