Self Storage Warszawa

Oferta skierowana do firm i osób prywatnych potrzebujących zmagazynować większe ilości rzeczy. Wynajem magazynów w kontenerach morskich. Kontenery są w pełni szczelne i suche.

besto self storage

Besto  »  Self Storage Warszawa

Self storage to inaczej magazyn samoobsługowy. Pomysł na takie rozwiązanie zrodził się w latach 50. XX wieku w Stanach Zjednoczonych, a jego ekspansja w Polsce cieszy się coraz większą popularnością. Oferta wynajmu magazynów self storage kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy posiadają potrzebę przechowania różnego rodzaju przedmiotów. Jakie zalety self storage wyróżniamy i dlaczego warto zdecydować się na usługę wynajmu magazynu samoobsługowego w Warszawie?

Osoby fizyczne korzystają z oferty self storage między innymi podczas przeprowadzki za granicę na określony czas. Wynika to z faktu, iż podczas przenosin zabiera się ze sobą rzeczy najbardziej potrzebne, a przedmioty wielkogabarytowe, meble czy pamiątki, najchętniej zostawia się w kraju. Wynajem magazynu self storage jest wówczas opcją idealną. Nie muszą Państwo ani zabierać całego dobytku za granicę, ani się go pozbywać. Co ważne, to od naszych klientów zależy, jaką powierzchnię magazynu self storage wybiorą – czy będzie to pojedyncze pomieszczenia, a może kilka?

Kontenery znajdują się przy magazynie BESTO na ul. Kłobuckiej 11. Idealne miejsce dla firm i osób prywatnych z Mokotowa, Ursynowa, Ochoty.

SPECYFIKACJA

Pojemność 34 m3
Rabaty przy dłuższym wynajmie.
Długość 600 cm
Dostęp całodobowy. Klienci zamykają swój kontener własną kłódką.
Szerokość 240 cm
Teren chroniony i monitorowany
Wysokość 240 cm

Brakuje ci miejsca do przechowania przedmiotów? Zapraszamy do skorzystania z usługi self storage w Warszawie, jaką oferujemy naszym klientom. Rozwiązanie to umożliwia składowanie różnorodnych elementów wyposażenia w specjalnie do tego celu przygotowanych kontenerach o pojemności aż 34 metrów sześciennych. Dzięki temu zyskujesz nie tylko dodatkową przestrzeń magazynową, ale także bezpieczeństwo majątku, jaki chcesz u nas przetrzymać.

Magazyn self storage oferowany przez Besto zlokalizowany jest przy ulicy Kłubuckiej 11. Lokalizacja nie jest przypadkowa – zapewnia bowiem doskonały dojazd osobom mieszkającym lub prowadzącym firmy na Mokotowie, Ochocie oraz Ursynowie. Oferta wynajmu powierzchni do przechowywania jest elastyczna – kontener możesz zarezerwować na dowolny czas, a przy długotrwałym najmie uzyskasz atrakcyjne rabaty cenowe.

Self storage Warszawa

Nie tylko osoby, które zmieniają miejsce zamieszkania, korzystają z self storage. Zdarza się, że lokatorzy nie mają dostępu do piwnic w bloku lub garażu, a rzeczy sezonowe jak narty, odzież czy rowery, zajmują za dużo miejsca w domu.

Wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie wynajęcie magazynu samoobsługowego w Warszawie, dzięki któremu zyskają Państwo większą przestrzeń użytkową w mieszkaniu.

Magazyny self storage w Warszawie, którymi dysponuje forma Besto, to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej ochrony Państwa mienia. Teren jest dokładnie monitorowany przez naszych pracowników oraz system kamer.

Dodatkowo magazyny self storage są uodpornione na wypadek powodzi oraz pożaru. Dużym plusem self storage w Warszawie jest możliwość zaglądania do wynajętych magazynów o każdej porze dnia i nocy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Magazyn samoobsługowy

Pojedynczy magazyn self storage, oferowany przez Besto, mierzy 34 metry kwadratowe. Dokładne wymiary wynoszą 600x240x240 cm, co sprawia, iż schowek jest bardzo pojemny.

Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego proponujemy stworzenie osobistego kosztorysu wynajmu magazynu samoobsługowego w Warszawie. Gwarantujemy rabaty przy dłuższej współpracy. Zapraszamy do kontaktu z Besto!