Przeprowadzki Międzynarodowe Reszta świata

Poza przeprowadzkami na terenie Europy oferujemy także przeprowadzki na inne kontynenty. Szczegółowo doradzamy i w ścisłej współpracy z klientem przygotowujemy dokumenty niezbędne w międzynarodowym obrocie.

przeprowadzki międzynarodowe świat

Besto  »  Przeprowadzki Międzynarodowe Reszta świata

przeprowadzki firm

Pakujemy mienie zgodnie z wymogami transportu międzynarodowego, uwzględniając wszelkie życzenia naszych klientów i sugerując najodpowiedniejsze rozwiązania

Jako środek transportu wykorzystujemy transport lotniczy i transport morski – kontenerowy.

Przy realizacji dostaw mienia współpracujemy z firmami zagranicznymi. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować efektywne warunki współpracy z zaufanymi partnerami – dzięki temu realizujemy przeprowadzki do każdego miejsca na świecie.

TRANSPORT LOTNICZY

Przeprowadzki na inne kontynenty, a także wyspy europejskie jak Cypr, Kreta, Malta, Madera, Wyspy kanaryjskie. Polecamy przy małych przeprowadzkach od 1 kartonu do 5-8 m3 – jest bardziej ekonomiczny i oczywiście szybszy niż transport morski.

Usługa obejmuje:

 • Bezpłatną wizytę konsultanta i przygotowanie oferty
 • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do transportu lotniczego i odpraw celnych
 • Spakowanie rzeczy w kartony o wymiarach umożliwiających ułożenie na paletach
 • Ustalenie wagi i objętości
 • Przygotowane przesyłki na paletach lub w zbudowanej na wymiar skrzyni
 • Przekazanie przesyłki spedycji lotniczej po skompletowaniu dokumentów niezbędnych do odprawy importowej w kraju docelowym
 • Odprawa i dostawa w kraju docelowym przez naszego lokalnego partnera

Najczęściej obsługiwane kierunki to: USA, Canada, Chiny, Japonia, Kuweit, Emiraty Arabskie

TRANSPORT MORSKI

Przeprowadzki na inne kontynenty, a także wyspy europejskie jak Cypr, Kreta, Malta, Wyspy kanaryjskie. Objętość od kilku metrów sześciennych do przeprowadzek dużych rezydencji. Czas transportu od odbioru rzeczy od klienta do dostawy w miejscu docelowym co najmniej 6 tygodni.

Usługa obejmuje:

 • Bezpłatną wizytę konsultanta i przygotowanie oferty
 • Wstępne przygotowanie dokumentacji niezbędnej do transportu morskiego i odpraw celnych
 • Skompletowanie dokumentacji do odprawy importowej w kraju docelowym
 • Załadunek na kontener (lub kontenery)odpowiedniej wielkości
 • Odprawa i transport morski
 • Odprawa i dostawa w kraju docelowym przez naszego lokalnego partnera

Specjalizacja: Przeprowadzki Ameryka Północna (USA, Kanada) Azja (Chiny, Japonia, Indonezja, Filipiny, Wietnam) Kraje Zatoki Perskiej (Kuwejt, Katar, Dubaj, ZEA)

Oprócz krajów Unii Europejskiej obsługujemy także przeprowadzki międzynarodowe, obejmujące państwa położone na różnych kontynentach. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży, przygotowując proces relokacji, opracowujemy także dokumenty, niezbędne w transporcie międzynarodowym. Służymy radą, proponując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

W zapewnieniu kompleksowej obsługi przeprowadzek korzystamy ze wsparcia sprawdzonych partnerów z całego świata. Dzięki temu mogliśmy rozszerzyć zakres naszej działalności, organizując relokację nawet z najdalszych zakątków globu. Wybieramy najkorzystniejszy i efektywny sposób transportu, proponując drogę morską oraz lotniczą.

Przeprowadzki – Transport lotniczy

Transport lotniczy jest najczęściej wykorzystywanym sposobem przewozu mienia. Charakteryzuje się nie tylko bezpieczeństwem, ale przede wszystkim szybkością. Korzystamy z tego rozwiązania, organizując przeprowadzki na inne kontynenty oraz wyspy europejskie – Cypr, Kretę, Maltę, Maderę czy Wyspy Kanaryjskie. Ta forma transportu doskonale sprawdzi się przy niewielkich przeprowadzkach, obejmujących pojemność maksymalną od 5 do 8 metrów sześciennych.

Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie naszego doświadczonego konsultanta. Bezpłatna wizyta pozwala na weryfikację charakteru zlecenia, a także przygotowanie oferty cenowej. Po jej akceptacji rozpoczynamy procedurę związaną z zabezpieczeniem przeprowadzki, w tym sporządzeniem niezbędnej dokumentacji do transportu lotniczego i odpraw celnych. W zakresie naszych zadań jest także odpowiednie spakowanie rzeczy, przygotowanie przesyłek oraz przekazanie ich do spedycji lotniczej.

Przeprowadzki – Transport morski

Alternatywą dla samolotu jest transport morski. Zlecenia relokacyjne realizujemy tą drogą, jeśli objętość rzeczy jest znaczna. Dzięki temu możemy przewieźć także przedmioty wielkogabarytowe o dużej wadze. Transport kontenerowy polecamy przede wszystkim podczas relokacji całych rezydencji. W tym przypadku także zapewniamy bezpłatną pomoc konsultanta, który zadba o logistyczne zabezpieczenie całego procesu relokacyjnego. Specjalizujemy się w przeprowadzkach drogą morską do następujących krajów: USA, Kanada, Chiny, Japonia, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Kuwejt, Katar, Dubaj oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej przeprowadzki międzynarodowe. W razie pytań lub wątpliwości związanych z usługami relokacyjnymi – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym przeprowadzka, nawet w najodleglejsze zakątki świata, nie będzie problemem.