Przestrzeń magazynowa Warszawa

Oprócz przeprowadzek nasze usługi obejmują także magazynowanie mienia. Posiadamy magazyn o powierzchni 1000 m2 położony w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 11 na styku Mokotowa i Ursynowa.

besto magazyn

Besto  »  Przestrzeń magazynowa Warszawa

Teren jest ogrodzony i strzeżony.

Rzeczy są przechowywane w skrzyniach drewnianych o objętości ok. 6,5 m3 i wymiarach:

 • długość 2,3 metra
 • szerokość 1,25 metra
 • wysokość 2,3 metra

Cena za miesięczny wynajem: PLN 160,00 netto

Możliwy wynajem dowolnej liczby skrzyń.

Przy mniejszych objętościach cena wynosi PLN 30,00 / m3 / miesiąc.

Tańszą opcją na przechowanie większych objętości rzeczy, jest magazynowanie w kontenerach morskich znajdujących się na terenie obok magazynu.

Objętość kontenera wynosi ok. 30 m3.

Cena za miesięczny wynajem: PLN 450,00 netto.

OFERTA SKIEROWANA:

Dla osób prywatnych:

 • na rzeczy, które nie mieszczą się w mieszkaniu
 • przechowanie na czas remontu
 • na czas długiego wyjazdu
 • w trakcie przeprowadzki

Do firm:

 • meble, wyposażenie biurowe
 • materiały reklamowe, wystawowe
 • dokumentacja

Przeprowadzki międzynarodowe
W większości przeprowadzek międzynarodowych niezbędne jest przechowanie rzeczy.

 • w okresie między odbiorem rzeczy od klienta i załadunkiem na transport międzynarodowy
 • po przyjeździe rzeczy z zagranicy do czasu dostawy w terminie dogodnym dla klienta

Klientom poszukującym dodatkowej przestrzeni do przechowywania zapewniamy powierzchnie magazynowe w Warszawie. Rzeczy przechowywane są w drewnianych skrzyniach o objętości około 6,5 metra sześciennego. To doskonały sposób na bezpieczne składowanie różnorodnych przedmiotów. Magazyn zlokalizowany jest na terenie zamkniętym i strzeżonym. Wynajem powierzchni magazynowej w Warszawie adresowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Warunki najmu ustalane są w oparciu o ilość przedmiotów, jakie klient chce u nas przechować. Można skorzystać z wielu skrzyń, co pozwoli na bezpieczne zmagazynowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Ofertę kierujemy także do tych z was, którzy poszukują skrzyń o mniejszej objętości. Wówczas cena uzależniona jest od metrów sześciennych przedmiotów, które będą magazynowane.

Hala magazynowa Warszawa

Hala magazynowa w Warszawie, w której przechowywane są skrzynie, jest obiektem zamkniętym. To gwarancja najwyższego bezpieczeństwa, które jest dla nas kwestią priorytetową. Skrzynie doskonale sprawdzą się w przypadku konieczności przechowania rzeczy niemieszczących się w mieszkaniu, a także w czasie remontu, przeprowadzki czy długiego wyjazdu. Optymalne warunki magazynowania umożliwiają także umieszczenie w skrzyniach dokumentacji, co ma ogromne znaczenie w przypadku klientów biznesowych.

Zapewniamy rozwiązania kompleksowe. W ich zakres wchodzi zarówno magazynowanie w Warszawie, jak i odbiór rzeczy od klienta, zapakowanie, umieszczenie w skrzyni oraz transport do magazynu. Po zakończeniu okresu składowania przedmioty dostarczamy do odbiorców, dzięki czemu minimalizujemy wasze zaangażowanie, zarówno czasowe, jak i finansowe. Oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta, a wartość umowy szacowana jest na podstawie ilości wynajętych skrzyń oraz okresu ich składowania.

Przestrzeń magazynowa do wynajęcia

Przestrzeń magazynowa w Warszawie, jaką udostępniamy na potrzeby przechowywania, zaprojektowana jest z myślą o bezpieczeństwie składowanych rzeczy. Teren jest chroniony, a warunki panujące w hali utrzymywane są na odpowiednim poziomie w zakresie wilgotności oraz temperatury, co eliminuje ryzyko zniszczenia przechowywanych rzeczy. Klientom, którzy korzystają z naszych usług przeprowadzkowych, zapewniamy bezpłatne magazynowanie przez jeden miesiąc.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług magazynowania – zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszystkie pytania, a także przedstawimy atrakcyjną ofertę współpracy. Magazyny zlokalizowane są przy ulicy Kłobuckiej 11, co gwarantuje wygodny dojazd mieszkańcom dzielnic Mokotów, Włochy oraz Ursynów. Zapraszamy do współpracy!

Bezpłatne magazynowanie do 1 miesiąca

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa zapewniamy zapakowanie rzeczy, załadunek, transport do magazynu, ułożenie w skrzyniach i dostawę po zakończeniu magazynowania.